Canlı yayında re za let ! DNA sonucu açıklandı! Eski kocası

Canlı yayında re za let ! DNA sonucu açıklandı! Eski kocası..

Türkiye günlerdir Birgül Memiş’i konuşuyor. Evli olduğu sırada başka birisine aşık olan ve çocuğunun aşık olduğu adamdan olduğunu söyleyen Birgül Memiş’in bugün DNA sonuçları açıklandı. Sonuç açıklanır açıklanmaz canlı yayında eski kocası Birgül’e saldırdı.

Birgül Memiş, Müge Anlı’nın programında anlattıklarıyla Türkiye’nin gündemine oturdu. Evli olduğu sırada başka birisine aşık olan ve çocuğunun aşık olduğu adamdan olduğunu söyleyen Birgül Memiş’in 3. bir adamla evli olduğu ortaya çıktı.

Hayat hikayesi günlerce konuşulan Memiş aynı programda tecavüze uğradığını da itiraf etti. Müge Anlı’da Birgül Memiş olayında dün DNA testi de yapıldı.

DNA TESTİ SONUCU AÇIKLANDI

DNA testi sonuçları bugün canlı yayında açıklandı. Sonuca göre 4 yaşındaki Görkem’in babasının Birgül’ün eski eşi Faruk Aydın olmadığı belirlendi. DNA testi sonuçlarının açıklanmasının ardından Faruk Aydın stüdyoda Birgül’e saldırmaya çalıştı.

Faruk Aydın saldırı anından sonra yayına geri geldi. Aydın, “O an öfkeme hakim olamadım. Çocuğuma bakış açım değişmedi.” dedi.

“ÇOCUĞUN BABASI FARUK DEĞİLMİŞ”

19 ayrı alanda yapılan çalışma sonucunda Faruk’un 4 yaşındaki Görkem’in babası olamayacağı öğrenildi. Faruk, bu sonuç karşısında kendisini kaybederek Birgül’ü darp etmeye başladı. O sırada yayın hemen kesildi ve Faruk stüdyo dışına çıkarıldı. 

ASIL BABA UYUŞTURUCU SATICISI

Birgül Memiş eşi Faruk Aydın ile evliyken başka bir adamla birlikte olduğunu ve çocuğun ondan olduğunu söylemişti. Aynı zamanda çocuğun gerçek babasının uyuşturucu bağımlısı olduğunu da dile getirmişti.

OLAYIN GEÇMİŞİ

24 yaşındaki Birgül Memiş 4 yaşındaki oğlu Görkem’i ilk eşinden almak için ATV’deki Tatlı Sert programına başvurunca ortaya şaşkına çeviren bir hikaye çıktı. Birgül Memiş henüz bekarken tecavüze uğradı. Yakın akrabası olan bu kişiyi ailesi bilmesine rağmen birşey yapmadı. Birgül o olaydan sonra Faruk Aydın ile evlendi.

Faruk Aydın ile birlikteyken inşaatlarda temizliğe giden Birgül Memiş, orada başka bir erkekle ilişkiye girdi. O kişiden hamile kaldığını söyleyen Birgül Memiş, oğlunu kocasının sahiplendiğini söyledi. Birgül Memiş’in iddiasına göre eşi kısırdı ve çocuğun sevgilisinden olduğunu biliyordu. Eşi Faruk Aydın’ın iddiasına göre ise ona çocuğun kendisinden olduğunu söylemişti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir