Manisalı Olan Amcadan Ka-nsere şifa bulacak formül

Manisalı Olan Amcadan Ka-nsere şifa bulacak formül

Manisalı bir Amcamız Knser Otu ile 20 Günde Kan-seri Yendiğini söyledi Manisa’da kendi topladığı şifalı  otlarla insanlara şifa dağıtan Lütfü Acet, ka-nseri tedavi eden bir bitkinin bulunduğunu belirterek bitkinni ka-nseri 20 günde yendiğini söyledi. Kendisi de ölüm noktasındayken ka-nseri yenen Acet, 30 yıldır bitki sayesinde insanlara ulaşıyor.Ka-nser otu adlı otun 20 günlük kullanımının ardından ka-nserin vücuttan atılacağını ifade etti

20 GÜNDE KA-NSERİ BİTİRİYOR

Acet, ” Yıl içinde bahar ayları ve Ağustos ayı arasında ka-nser otunun toplanması gerekiyor. Ağustostan sonra olmaz. Belirli yükseltiye sahip dağlık bölgelerde yetişiyor.

1987 yılından bu yana yani 30 yıldır ben bu otu ka-nser hastalarının ulaşmasını sağlıyorum. Bunu da sadece Allah rızası için yapıyorum. Hastalardan herhangi bir ücret kabul etmiyoruz. Bir kuruş almışlığımız yok” dedi.

20 günlük bir kullanımın ardından ka-nserin tamamen tedavi edileceğini belirten Acer, “Ka-nser hastası 20 gün bu ottan kullanırsa hiçbir şeyi kalmaz. Bütün ka-nser türleri için geçerli. Son zamanlarda çok yoğun bir talep var. Artık isteğe yetişemiyoruz. Topladığımız otları sadece bize gelene veriyoruz artık, durumu acil olana daha çabuk ulaşmak istiyoruz”diye konuştu.

6 YILLIK KA-NSERİ YENDİM

Ka-nserden öleceği anda ot sayesinde ka-nseri yendiğini söyleyen Acet, “Kendim yaşadım bu acıyı. Bu hastalığı 6 sene geçirdim. Profesörler hiçbir şekilde tedavi olamayacağımı, öleceğimi söylediler. Gırtlak ka-nseriydim. Kara kara düşünürken bir şekilde bu ka-nser otu karşıma çıktı. Kaynatıp içtim, kanatıp içtim. 30 gün boyunca. Sonra kontrole gittiğimde hiçbir belirtinin kalmadığını söyledi doktorlar.  dedi

DİKKAT!

Lütfen bu bilgiler ışığında, bu otun faydaları konusunda yorumlarla bilgi paylaşımı yapınız. Ve bilgilerinizi paylaşmaktan kaçınmayınız. Bitki ile ilgili kesin bilgisi olan okuyucularımız yorumlarda bilgisini paylaşarak faydalı olabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir