Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli’den ortak miting

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli’den ortak miting

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 24 Haziran seçimleri için ortak miting yapabileceğini söyledi.

Gündeme ilişkin açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin 24 Haziran seçimleri öncesi ortak miting yapıp yapmayacağına ilişkin gelen soruyu cevapladı. Kalın, ortak mitingin yapılabileceğini ifade ederek BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’nin de katılımıyla Cumhur İttifakı’nın ortak bir mitiginin yapılabileceğini açıkladı.

Kalın şöyle konuştu:

“Böyle bir ihtimal var. MHP ile ortak miting de yapılabilir. Cumhur ittifakının bir mitingi olarak, dolayısıyla BBP de buna katılabilir. Birlik beraberlik duygusunu yansıtacak önemli bir miting olacaktır. Zaten sokağa çıktığınız zaman cumhur ittifakının gerçek manada sahiplenildiğini görüyorsunuz. Bunu ortak bir takım programlarla taçlandırmak da güzel olacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir