Erdoğan İlk Defa Açıkladı Eğer Bahçeli Yanımda Olmasaydı..

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bahçeli yanımda olmasaydı…

Erdoğan, Kılıçdaroğlu’na eleştirilerde bulunarak, “Bir kere zar zor Külliye’ye geldi, klozetleri gösteremedim Bahçeli de yanımızdaydı ayıp olur diye.” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kemal Kılıçdaroğlu’na sert eleştirilerde bulunarak, “Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki tuvaletlerin klozetlerinin altın olduğunu söyledi. Bir kere zar zor geldi, klozetleri gösteremedim, zira sayın Bahçeli de yanımızdaydı ayıp olur diye.

Bu kişi çamur at tutmazsa da izi kalır taktiği ile hareket ettiği için yüzünde kızarma emaresi göremedim. İftiralarla ilgili davalar açıldı, yargıda bütün akrabam, hepsi yüzleşecekler. Bundan sonra kolay kolay af yok. “ dedi.

Partisinin Düzce’deki il kongresinde konuşan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıklamasından satırbaşları şöyle:

AK Parti teşkilatlarımızın kıymetli mensupları sizleri en kalbi duygularımla, hasretle muhabbetle selamlıyorum. Buradan tabiatı güzel, suyu güzel şehrin tüm ilçelerindeki vatandaşlarıma selamlarımı iletiyorum. Bir şeye özellikle teşekkür etmek istiyorum. 10 Ağustos Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 74 ile şahsıma teveccüh gösterdiniz.

16 Nisan’da ile yüzde 71 ile ‘evet’ dediniz. Rabbim yol arkadaşlığımızı daim eylesin. Düzce teşkilatımızda görev alan tüm kardeşlerime emekleri, gayretleri için şükranlarımı sunuyorum.

‘KİŞİ SEVDİKLERİYLE BERABER HAŞROLUNACAKTIR’

16 Nisan’da biz ‘evet’ kampanyasını yürütürken ‘hayır’ kampanyası içerisinde beraber yürüdüklerimizin olması bizi üzmüştür. Hiç önemli değil. Kişi sevdikleriyle beraber haşrolunacaktır.

Ülkemize yönelik tehditlerin büyüklüğüne baktıkça biz de ne güzel diyoruz, demek bizden bu derece çekiniyorlar.

‘HER İHANETİN ARKASINDA KILIÇDAROĞLU ÇIKIYOR’

Ana muhalefet partisinin başındaki zatın böyle garip garip şeyleri oluyor. Bunun zırvalarını ifşa etmekten ben usandım. Kendisi bunları söylemekten utanmadı. Oturduğu koltuğa dahi gelişi şüpheli olan bu zatın, her ihanetin arkasından çıkması tesadüf olamaz. Sanıyorum kendisini birileri bu iş için özel olarak görevlendirdi. Ana muhalefetin arkasındaki potansiyeli yok ediyor. Biz bu iğrenç tavrı FETÖ’cülerden tanıyoruz.

‘BİZİ HAZMEDEMİYORLAR’

Erdoğan, kongrenin gerçekleştiği salona girmeden önce de halka hitap etti. Erdoğan’ın buradaki konuşmasından öne çıkanlar şöyle:

Hasımlar bizi hazmedemiyor, onun için tek silahları var iftira. İftira ile bir yere gidilmez, dürüstlükle bir yere gidilir. Bizi bölmek parçalamak isteyenler şunu bilecekler; Bizim Rabiamız var.

‘PAYİTAHT’I İZLİYORSUNUZ DEĞİL Mİ?’

Neydik ne olduk? Bunu da bilelim. Tarihimizi de bilelim. Payitaht’ı izliyorsunuz değil mi? Bir haftada 75 tanesi gitmiş, öbür hafta 100 tanesi gitmiş. İnlerine kadar, sıfırlayacağız bunları. Huzurumuza musallat olanlar bedelini ağır ödeyecek. Türkiye’den başka devletimiz yok.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir