HEPSİNİ YAYINLAYIN, HALKIM BEN” DEDİ… AMA AĞZINDAN KAÇIRDI

HEPSİNİ YAYINLAYIN, HALKIM BEN” DEDİ… AMA AĞZINDAN KAÇIRDI

Videonun 03:45 inci dakikasında söylediği cümleye dikkat edin. Bu cümle sonrası söyledikleriyle neyi kast ediyor, neyi yok sayıyor anlayacaksınız. Darbeden bahsetmiyor 250’den fazla vatandaş şehit oldu yok sayıyor, Ömer Halisdemir’i yok sayıyor, Gölbaşı Özel Harekat’ta şehit olan onlarca polisimizi yok sayıyor. Bu kadın hakkında yasal işlem kısa süre içerisinde başlatılacaktır devlet umuyoruz gerekeni yapar.

23 Haziran’da yapılacak olan İBB seçimlerine ilişkin Yurttaş TV’ye konuşan kadının sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Youtube kanalı Yurttaş TV da seçimlerle ilgili vatandaşlara mikrofon uzattı. Küçükçekmece’de mikrofon uzatılan bir Yurttaş “Millet uzaya çıkıyor biz daha Muratgilin damından atlayamadık” ifadelerini kullandı.

Türbanlı kadın sosyal medyada çokça paylaşılan konuşmasında şunları söylüyor:

İŞTE O VİDEO:

“Hiçbir zaman AK Partili olmadım. Yönetim tarzlarını, yaptıklarını hiç onaylamadım. Türbanlıyım ama bunu AK Parti’ye bağlamıyorum. Onun sayesinde türban takmıyorum ben. O bunu öne sürüyor… Ne yapmış, nerede öndeyiz? Çocuk cinayetleri, hırsızlık, Türkiye’nin satılmasının başında hiçbir şey yok. Ne ile gündeme geliyoruz ki biz… Bir seçimi yapamıyoruz. Yeniden seçim yapacağız. Bunun bütçesi bizim cebimizden çıkıyor.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir