Sunucu Didem Arslan’dan CHP’li Üyeye Canlı Yayında sağlam cevap!

Sunucu Didem Arslan’dan CHP’li Üyeye Canlı Yayında sağlam cevap!

CHP’nin bir türlü açıklanamayan cumhurbaşkanı adayı, Habertürk TV’de ilginç bir diyaloğa sebep oldu.

Programın moderatörü Didem Arslan Yılmaz, CHP Parti Meclisi Üyesi Prof. Dr. Zeki Kılıçaslan’a CHP’nin adayının kim olduğunu sordu.

Kılıçaslan bu soruya ‘siz gazeteci değil misiniz’ yanıtını verince Didem Arslan Yılmaz’ın cevabı ‘CHP bilse bizde bileceğiz de, CHP bilmiyor adayı. Öyle söyleyeyim ben de o zaman’ şeklinde oldu.

Kılıçaslan’ın ise bu cevaba gülerek karşılık verdiği görüldü.

Başbakan Binali Yıldırım başkanlığında Çankaya Köşkü’nde gerçekleşen toplantının sona ermesinin ardından 24 milyarlık paketi açıklandı.

Başbakan Yıldırım’ın açıkladığı imar barışı, kamu alacaklarının yapılandırılması, üniversitelilere dönüş affı, emeklilere bayram ikramiyesi ve trafik cezalarına düzenleme gibi müjdeler muhalefetin de ayarını bozdu. 

Habertürk TV’de ekrana gelen Türkiye’nin Nabzı programında iktidarın verdiği müjdeler masaya yatırılırken programın moderatörü Didem Arslan Yılmaz “CHP’nin adayı bir çıksa da vaatlerini bir söylese” dedi. 

CHP İKTİDARIN MÜJDELERİNİ SAHİPLENDİ

Didem Arslan Yılmaz’ın bu sözleri üzerine CHP PM üyesi Zeki Kılıçaslan’dan şaka gibi sözler geldi. Kılıçaaslan Başbakan Yıldırım’ın açıkladığı müjdelerin CHP’nin vaatleri olduğunu söylerken “ CHP’nin vaatleri gerçekleşiyor zaten. Başbakan bugün açıkladı. İktidar bizim vaatlerimizi açıkladı. Bunları CHP sağladı mutluyuz.” Dedi. 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir